Sürekli Form ve Mini Web Baskı Sistemleri                        

Web Ofset Baskı Makineleri

 
 
Müşterileriniz En Yüksek Kaliteyi istiyor. Bizim makinalarımızla her işin ustası olacaksınız.
 
Web baskı sistemleri için iş çeşitleri daha önce hiç olmadığı kadar çoğaldı. Müller Martini Web baskı makineleri, çok çeşitli yeteneklere sahiptir. 52 cm ve 74 cm enindeki bu makinelerde çok renkli ofset ve flexo baskı yapabilir, kitap - dergi forması, flexible ambalaj, etiket, sürekli form üretebilirsiniz. Sistemler UV kurutma, perfore, punch, dantel ayıklama gibi işlemleri de baskı sırasında yaparak üstün ekonomi ve sürat sağlar. Baskılarınızı bobinden bobine veya bobinden tabakaya yapabilir, işletmenizde katma değeri yükseltirsiniz. Makineler değişken ebatlı olup işinize uygun firesiz kağıt ve malzeme kullanma imkanı sunar.
 
Müller Martini’nin sunduğu baskı makinaları sadece baskı yapmakla kalmaz ayrıca inline olarak delik delme, kalıp kesim, perfore, tabakalama katlama ve istifleme imkanlarını da sunar. En son değişken ebatlı web ofset baskı makinalarımız işinizde başarılı olmanızı ve yüksek seviyede üretim güvenirliği elde etmenizi sağlar. Üretiminizi tabaka baskı makinalarına nazaran daha düşük kağıt maliyetleri, yüksek baskı hızları ile daha da ekonomik hale getirebilirsiniz. Ayrıca, çoğu işte baskı kalitesi tabaka baskı ile yarışabilir.
 
Klasik baskılara ek olarak, yapışkan etiket, kağı veya plastik şişe etiketleri v.s gibi ürünler de Müller Martini makinalarda basılabilir. Güvenlikli baskı ( security printing) denilen işler için de web baskı makinalarımız bir çok opsiyon sunar. Çipli plastik kartlar (kredi kartı ), bilet, pasaport, kimlik kartı gibi ürünler bir çok matbaaya yeni iş ufukları açmıştır.
HABERLER
Drupa 2016

Drupa 2016 Fuar turu ile siz de geleceğe dokunun...
Devamını Oku


KASAD Manroland ve Pasifik Trading'i konuk etti.

Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği KASAD 25 Kasımdaki yönetim kurulu toplantısının ardından Manroland Sheetfed ve Türkiye Temsilcisi Pasifik Trading'in...
Devamını Oku


Manroland Web Systems’dan Dijital Baskı Sonlandırması için Endüstriyel Çözümler

Manroland Web Systems 27 Şubat 2014 tarihinde ünlü İtalyan matbaası Rotolito’nun tesislerinde düzenlenen teknoloji forumunda FoldLine adlı katlama sistemini önemli bir müşteri ve basın katılımıyla tanıttı....
Devamını Oku


©2011 Sitenin tüm hakları Pasifik İç Ve Dış Ticaret Ve Mümessillik A.Ş.'ye aittir. Reklammania