Tel Dikiş Sistemleri                        
 
 
Müller Martini mükemmel baskı sonrası sistemleri işinizde sizi daha da başarılı yapar
 
Müller Martini tel dikiş makinaları ürün baskıdan çıktıktan itibaren yüklemeye kadar olan süreçte ona değer katar. Ve bunu yarım yüzyıldır yapmaktadır da. Müller Martini ilk tam otomatik tel dikiş makinasını dünyaya tanıttığında yıl 1954’tü. O yıldan beri sektöre tanıtılan onlarda yeniliken birir de “uçan tel dikiş kafası” dır.
 
Doksanlı yıllarda AMRYS (otomatik iş ayar sistemi) piyasaya sunduğumuzda öncü firma olduğumuzu bir kere daha kanıtlamış olduk. Bir tel dikiş makinasında otomasyon verimliliğin ve kalitenin artması demektir. Böyle bir otomasyon aynı zamnada ayar ve iş değişiklik sürelerini en az %50 azaltır. Hızlar da 30,000 saykıl/saat gibi yüksek değerlere çıkmıştır. Ve sofistike kalite kontrol sistemleri sayesinde de süreç daha da emniyetli ve güvenli hale gelmiştir.
 
Eğer işiniz daha az yer kaplayan, basit ve çok yönlü ve yüksek performanslı makinalar gerektiriyorsa ve müşterileriniz küçük veya büyük tiraj farketmiyorsa Müller Martini tam size göre çözümdür. Her sistem, uzun ömürlü, sağlam, ekonomik ve verimlidir ve az maliyetle çalışır. Tel dikiş makinalarımız tartışmasız tüm dünyada öncüdür ve teknolojiyi yönlendirmektedir.
HABERLER
Drupa 2016

Drupa 2016 Fuar turu ile siz de geleceğe dokunun...
Devamını Oku


KASAD Manroland ve Pasifik Trading'i konuk etti.

Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği KASAD 25 Kasımdaki yönetim kurulu toplantısının ardından Manroland Sheetfed ve Türkiye Temsilcisi Pasifik Trading'in...
Devamını Oku


Manroland Web Systems’dan Dijital Baskı Sonlandırması için Endüstriyel Çözümler

Manroland Web Systems 27 Şubat 2014 tarihinde ünlü İtalyan matbaası Rotolito’nun tesislerinde düzenlenen teknoloji forumunda FoldLine adlı katlama sistemini önemli bir müşteri ve basın katılımıyla tanıttı....
Devamını Oku


©2011 Sitenin tüm hakları Pasifik İç Ve Dış Ticaret Ve Mümessillik A.Ş.'ye aittir. Reklammania