Yumuşak Kapak Takma Sistemleri                        
 
Ciltli ürünlerden beklentiler çoğaldı. Artık mücellitler için özel çözümler sunabilmek daha da gerekli hale geldi.
 
Yumuşak kapaklı ciltli kitaplar, karton kapaklı romanlar, gezi rehberleri, telefon rehberleri, okul kitapları, dergiler ve sipariş kitapları gibi , artık gündelik hayatımızın bir parçası oldu. Bunları yüksek kalite standartlarını koruyarak düşük maliyetle üretebilmek prosesle ilgili derin bilgiye ve yenilikleri içeren teknolojiye sahip olmayı gerektirir. Maliyet ve zaman baskıları çoğalmakta ama aynı anda tirajlar azalmakta ve bir yandan da müşteri istekleri devamlı artmaktadır.
 
Müller Martini’nin çok geniş ve esnek ciltleme sistemleri yelpazesinde bulunan modüler yapılı makinalarla  kütlesel üretim yapılabildiği gibi çok özel üretimler de yapılabilir. Tüm proses, baskılı ve katlanmış formadan bitmiş paketlenmiş nihai ürünün istiflenmesine kadar otomatiktir ve ister düşük ister yüksek tirajlı olsun,tek operasyonda tamamlanabilir.
 
Yayıncılarla, reklamcılarla, matbaalarla ve baskı sonrası firmalarıyla yakından çalışan Müller Martini, bir operatörle çalıştırılabilen kapak takma makinasından tamamen otomatik, yüksek performanslı üretim hatlarına kadar her değişik iş için doğru çözümleri sunabilir.
HABERLER
Drupa 2016

Drupa 2016 Fuar turu ile siz de geleceğe dokunun...
Devamını Oku


KASAD Manroland ve Pasifik Trading'i konuk etti.

Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği KASAD 25 Kasımdaki yönetim kurulu toplantısının ardından Manroland Sheetfed ve Türkiye Temsilcisi Pasifik Trading'in...
Devamını Oku


Manroland Web Systems’dan Dijital Baskı Sonlandırması için Endüstriyel Çözümler

Manroland Web Systems 27 Şubat 2014 tarihinde ünlü İtalyan matbaası Rotolito’nun tesislerinde düzenlenen teknoloji forumunda FoldLine adlı katlama sistemini önemli bir müşteri ve basın katılımıyla tanıttı....
Devamını Oku


©2011 Sitenin tüm hakları Pasifik İç Ve Dış Ticaret Ve Mümessillik A.Ş.'ye aittir. Reklammania