Multigraf / Eurofold                        
Eurofold Kağıt Katlama Makinaları
 
Multigraf AG firması tarafından üretlen Eurofold Kağıt Katlama Makineleri’nin tasarımında “modüler” olma fikri çok daha ileri götürülmüştür. Tüm modeller standart, manuel katlama çantaları ve basit ekipmanlar ile satınalınabilir. Eğer kullanıcının gereksinimleri değişirse, makinenin özellikleri her zaman yükseltilebilir ve makine yeni ihtiyaçları karşılayacak seviyeye çıkartılabilir. Eurofold katlama makinasında kağıt sürme sistemi, kağıt toplama konveyörü, katlama çantaları, çapraz kırım (çanta veya balta) bağlantısı sonradan ilave edilip istenildiğinde değiştirilebilmektedir.
  
Eurofold katlama makinaları, büyük ebat katlama makinalarında bulunan bir kaç özelliğin üzerinde bulunması ve bunu en ekonomik şekilde sunması ile dikkat çekmektedir. Eurofold katlama makinalarında, kendi sınıfında bulunan katlama makinalarında bulunmayan çelik poliüretan katlama merdaneleri, katlama merdane kalınlık ayarı gibi, çapraz kırım yapabilme gibi önemli özellikler bulunmaktadır. Çelik poliüretan katlama merdaneleri değişik gramajda kağıtların yapısına ve merdane aşınmasına imkan vermeyerek kağıtların sürekli ve düzgünce katlanmasını sağlamaktadır. Katlama merdane kalınlık ayarı ise, kalın gramajlı işlerde merdane aralıklarını ayarlayarak merdane yapısına zarar vermeyi önler ve katlamanın sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlar. Eurofold katlama makinalarına manuel yada otomatik çanta, üstten yüklenip alttan kağıdı besleyen vakumlu sistem, yüksek istif kağıt yükleme aparatı, 2 veya 4 çanta manuel yada otomatik olarak ayarlanabilen paralel kırım çantaları ayrıca opsiyon olarak 2 veya 4 çanta çapraz kırım, balta kırım aparatları bağlanabilmektedir.

Eurofold katlama makinaları, 35 x 65 cm veya 45 x 65 cm kağıt ölçülerinde 45 – 240 g/m2 arasında kağıdı katlayabilmektedir. Minimum kağıt boyutu ise 9 x 12 cm.dir. Katlama hızı ise saatte 30.000 A4/saattir. Makinaya takılan kısa katlama çantası sayesinde 2 cm enine kadar katlama boyutu düşürülebilmektedir. Eurofold katlama makinalarına tutkal aparatı bağlantısı yapılabildiği için tutkallı insert veya broşür işleri de yapılabilmektedir. İstenildiğinde Eurofold katlama makinalarına ilaç prospektüsü katlama aparatı bağlanabilmektedir. Perfore ve pilyaj aparatı bulunan Eurofold  katlama makinalarında her türlü el ilanı, broşür, kapak, tutkallı insert ve broşür işlerini rahatlıkla katlayabilirsiniz.

HABERLER
Drupa 2016

Drupa 2016 Fuar turu ile siz de geleceğe dokunun...
Devamını Oku


KASAD Manroland ve Pasifik Trading'i konuk etti.

Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği KASAD 25 Kasımdaki yönetim kurulu toplantısının ardından Manroland Sheetfed ve Türkiye Temsilcisi Pasifik Trading'in...
Devamını Oku


Manroland Web Systems’dan Dijital Baskı Sonlandırması için Endüstriyel Çözümler

Manroland Web Systems 27 Şubat 2014 tarihinde ünlü İtalyan matbaası Rotolito’nun tesislerinde düzenlenen teknoloji forumunda FoldLine adlı katlama sistemini önemli bir müşteri ve basın katılımıyla tanıttı....
Devamını Oku


©2011 Sitenin tüm hakları Pasifik İç Ve Dış Ticaret Ve Mümessillik A.Ş.'ye aittir. Reklammania