Sert Kapak Takma Sistemleri                        
 
 
Makinalarımız kitap yazamaz ama onları en iyi kalitede üretebilir.
 
İplik dikişi düzgün yapılmış, kamburası mükemmel, muatı güzel ve sımsıkı takılmış bir şömizi olan güzel bir kitap endüstriyel ciltlemenin bir sonucudur. İşte bu yüzden iyi bir kitap zevkle okunabilir.
 
Müller Martini makinaları mükemmel sonuç veren en son teknolojiyi kullanarak en kaliteli kitapları üretebilir.
 
 
Müller Martini sert kapak sistemleri  tam entegre kitap üretimi imkanı veriyor.  Harmandan, iplik dikişe, yan kağıdı yapıştırmadan, sırt bezi tutkallama, üç ağız kesim, kambura, kapak geçirme ve preslemeyi bir arada sunuyor.
 
 
Hattın en can alıcı yerini oluşturan Diamant sert kapak geçirme sistemi, eşsiz kitap ve muat presi ile birlikte, iki ayrı modelde sunuluyor. Diamant 35, dakikada 35, Diamant 60 ise dakikada 60 kitap üretim kapasitesine sahip. En ilginci, Diamant 35 i ihtiyaç olduğunda Diamant 60 a upgrade etmek mümkün. Diamant serisi tamamen bilgisayar kontrollü ve bir işten bir işe geçme ayarı sadece 90 saniye sürüyor.
 
Müller Martini sert kapak makinaları serisine devamlı yatırım yapmakta, günümüzün ve geleceğin piyasa taleplerini her zaman karşılayablecek yeni çözümler geliştirmektedir. Dünyada sadece bizde olan inline sert kapak hattındaki tüm prosesler – katlanmış formadan bitmiş kitaba kadar- tamamen otomatiktir. Yenilikci, öncü teknoloji içeren sistemlerimiz endüstrimizde tektir ve düşük ve yüksek tirajlı işler için uygundur.
HABERLER
Drupa 2016

Drupa 2016 Fuar turu ile siz de geleceğe dokunun...
Devamını Oku


KASAD Manroland ve Pasifik Trading'i konuk etti.

Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği KASAD 25 Kasımdaki yönetim kurulu toplantısının ardından Manroland Sheetfed ve Türkiye Temsilcisi Pasifik Trading'in...
Devamını Oku


Manroland Web Systems’dan Dijital Baskı Sonlandırması için Endüstriyel Çözümler

Manroland Web Systems 27 Şubat 2014 tarihinde ünlü İtalyan matbaası Rotolito’nun tesislerinde düzenlenen teknoloji forumunda FoldLine adlı katlama sistemini önemli bir müşteri ve basın katılımıyla tanıttı....
Devamını Oku


©2011 Sitenin tüm hakları Pasifik İç Ve Dış Ticaret Ve Mümessillik A.Ş.'ye aittir. Reklammania