Gazete Mailroom Sistemleri                        
 
 
Mailroomda zamanlama herşeydir. Bizim sistemlerimizle, zaman verimliliklerini maksimuma çıkarabilir ve pazar potansiyelinizi kâra dönüştürebilirsiniz.
 
İşte günümüzün heyecan verici konularından birisi daha. Insert… Türkiye insert pazarı hızla büyüyor. Yüzbinlerce insert gazetelerin içine nasıl atılıyor ?  Cevabı basit Müller Martini tam otomatik, gazete paketleme ve insert sistemleriyle. Gazetenize değer katıyor, en az masrafla en yüksek reklem getirisini sağlıyor.  Web Baskı makinenizden yükset süratle çıkan gazeteleriniz el değmeden, aynı süratte insertleride alarak istiflendikten sonra paketlenip, adreslenip dağıtıma teslim ediliyor.
 
 
Müller Martini insert makineleri her türlü kapasiteye uygun olarak tasarlanıp üretiliyor.
 
Gazete basan matbaaların tek amaçları gazeteleri zamanında teslim etmek değildir. Rekabet baskısı yüzünden birim maliyetler düşmüş, belli bir zaman diliminde üretilmesi gereken ürün sayısı artmıştır. Buna ek olarak, reklamverenler ve yayıncılar artık bölgesel yayınlara daha çok önem vermekte ve bazı gazetelerin bölgesel ilavelerle ve ticari insertlerle çıkmasını istemektedirler.
 
Ayrıca, mailroom sofistike ürünlerin de yaratıldığı yer olmaya başlamaktadır. Bizim açık sistem mimari yapımız yeni üretim isteklerine, sistemleri müşterinin isteğine terzi usulü uygun hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Bu da baskı makinası çıkışından yükleme rampasına kadar olan, taşıma, biriktirme, insert, balyalama, adresleme paletleme ve hatta tel dikiş ve rotasyon kesime kadar tüm işlemleri kapsar.
 
Dünyanın her köşesindeki gazeteler mail room sistemleri konusunda Müller Martini’ye güvenirler. Hız ve çok yönlülüğün yanısıra makinalarımız çok uzun ömürlü olacak ve mail roomunuza verimlilik ve yatırımınıza güvenlik sağlayacak şekilde üretilirler.
 
Gazetenize değer katın, daha kazançlı çıkın!
HABERLER
Drupa 2016

Drupa 2016 Fuar turu ile siz de geleceğe dokunun...
Devamını Oku


KASAD Manroland ve Pasifik Trading'i konuk etti.

Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği KASAD 25 Kasımdaki yönetim kurulu toplantısının ardından Manroland Sheetfed ve Türkiye Temsilcisi Pasifik Trading'in...
Devamını Oku


Manroland Web Systems’dan Dijital Baskı Sonlandırması için Endüstriyel Çözümler

Manroland Web Systems 27 Şubat 2014 tarihinde ünlü İtalyan matbaası Rotolito’nun tesislerinde düzenlenen teknoloji forumunda FoldLine adlı katlama sistemini önemli bir müşteri ve basın katılımıyla tanıttı....
Devamını Oku


©2011 Sitenin tüm hakları Pasifik İç Ve Dış Ticaret Ve Mümessillik A.Ş.'ye aittir. Reklammania