Duplo                        

Duplo’da her çeşit matbaaya uygun ürünler mevcuttur. İster ofset baskı ister dijital baskı, ister uzun ister kısa tirajlı işler olsun, Duplo’nun sunduğu çok çeşitli ve karlı ürünler yelpazesi ile işlerinize değer katabilirsiniz.

Baskı ve baskı sonrası ekipmanları üretiminde 50 yılı aşkın deneyime sahip olan Duplo, modern matbaaların en önemli gereksinimlerini yakından bilmektedir. Müşterilerin hızlı iş değiştirebilme ve aynı zamanda iyi kalitede bitmiş ürünler elde etmeyi istediği bu son derece rekabetçi ortamda mümkün olan en iyi hizmeti sunmaktadır.
 
Kayıtları sayesinde tüm dünyaya yayılmış binlerce matbaanın Duplo makine ve ekipmanları ile yaptığı üretim hakkında bilgi sahibi olan Duplo ürettiği makine ve ekipmanların kalitesinin mükemmelliğine verdiği önemi aynı şekilde satış sonrası hizmetlerine de vermektedir. Bir “insana yatırım” şirketi olarak gerekli tüm eğitimleri sağlamakta ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir.

HABERLER
Drupa 2016

Drupa 2016 Fuar turu ile siz de geleceğe dokunun...
Devamını Oku


KASAD Manroland ve Pasifik Trading'i konuk etti.

Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği KASAD 25 Kasımdaki yönetim kurulu toplantısının ardından Manroland Sheetfed ve Türkiye Temsilcisi Pasifik Trading'in...
Devamını Oku


Manroland Web Systems’dan Dijital Baskı Sonlandırması için Endüstriyel Çözümler

Manroland Web Systems 27 Şubat 2014 tarihinde ünlü İtalyan matbaası Rotolito’nun tesislerinde düzenlenen teknoloji forumunda FoldLine adlı katlama sistemini önemli bir müşteri ve basın katılımıyla tanıttı....
Devamını Oku


©2011 Sitenin tüm hakları Pasifik İç Ve Dış Ticaret Ve Mümessillik A.Ş.'ye aittir. Reklammania