Web Ofset Baskı Makineleri                        
Tensor - Gazete, Ticari ve Yarı Ticari Web Baskı Makineleri
 
 
T-1400 serisi - Küçük gazete işletmeleri ve diğer ticari matbaalar için mükemmel renk baskısı elde edilebilen dört renkli blanketten blankete çalışan web ofset makinası. Kule tipi ve istenilen şekilde sıralanabilen makine, tabloid ve çeyrek kırım formaları maksimum 890 mm ve 1016 mm webden çalışabilir.

T-400BE serisi - Tensorun ürettiği en son model single-around makine. 1400 serisinin kendini ispatlamış teknolojisini kullanarak, ticari ve kurutmalı makine sektörünün en iddialı makinası haline getirilmiştir. Tüm dişli sistemi 100% helikaldir ve bu yüzden asla nokta distorsiyonu olmaz.
 
T-2400 Serisi - Double around, blanketten blankete baskı üniteleri yüksek hız ve daha fazla sayfa sayısı gerektiren durumlar için idealdir. Toplamalıda 25.000 kopya/saat, düz çıkışta 50.000 kopya/saat hızlarda mükemmel baskı kalitesi verir. 914,4 mm den 1016 mm web genişliklerinde çalışabilir.

T-1 Katlama Her tür gazete ebadı ve kalınlığına uygun jaw tipinde katlama ünitesli. 30.000 kopya/saat hızı ile 1400 serisine uygun bir katlamadır. Perfore vs gibi aksesuarlar uygulanabilir.

H-50 Katlama Yüksek performanslı ve double-around katlama ünitesi yüksek hız ve çeşitli katlama şekilleri elde edebilme avantajlarını bir araya getirir. Ayrıca yarı katlanmış (kağıt gramajına bağlı) ve toplam sekize web ile çalışabilir. 48 sayfa tam sayfa, ya da 96 sayfa tabloid çıkışı alınabilir.
HABERLER
Drupa 2016

Drupa 2016 Fuar turu ile siz de geleceğe dokunun...
Devamını Oku


KASAD Manroland ve Pasifik Trading'i konuk etti.

Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği KASAD 25 Kasımdaki yönetim kurulu toplantısının ardından Manroland Sheetfed ve Türkiye Temsilcisi Pasifik Trading'in...
Devamını Oku


Manroland Web Systems’dan Dijital Baskı Sonlandırması için Endüstriyel Çözümler

Manroland Web Systems 27 Şubat 2014 tarihinde ünlü İtalyan matbaası Rotolito’nun tesislerinde düzenlenen teknoloji forumunda FoldLine adlı katlama sistemini önemli bir müşteri ve basın katılımıyla tanıttı....
Devamını Oku


©2011 Sitenin tüm hakları Pasifik İç Ve Dış Ticaret Ve Mümessillik A.Ş.'ye aittir. Reklammania